Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

AKTUALITY

arr3Co vše si nevhodným sezením můžeme způsobit? bolesti hlavy, šíje, zad, stlačený žaludek a stehenní svaly, stlačení stehenních žil...

KONTAKT

myHM design, s.r.o.
Záhoří 23
SEMILY
tel: +420 603 701 158
info(a)myhm.cz
IČO: 01978551
DIČ: CZ01978551

Tip na řešení kancelářského nábytku

Tým myHM design je specialistou na českém trhu na kompletní dodávky kancelářských interiérů, domácích pracoven, kvalitního sezení a celkového příjemného prostředí. V kanceláři nebo pracovně totiž trávíme často největší část z celého dne, proto musí být zařízena přesně tak, aby odpovídala požadavkům každého z vás. Nevíte, jak na to? Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte kontaktovat specialisty z této firmy, kteří vám rádi pomohou při řešení všech problematických záležitostí. Pomohou vám zpracovat nabídku individuálně přesně podle vašich požadavků, přání a finančních možností. Nad rámec běžných služeb navíc můžete využít nabídky nezávazného testování – můžete si vzít kancelářské židle na vyzkoušení  po dobu jednoho týdne, abyste zjistili, zda zrovna tato žide je ta pravá a sedělo by se vám na ní komfortně. Kancelář totiž nezařizujete na pár týdnů, ale na několik let, proto je dobře výběr nepodcenit a řešit výběr opravdu svědomitě a ve spolupráci s odborníky.

kancelář

Kancelářský a sedací nábytek je zpravidla nejlepší pořizovat u renomovaných českých výrobců, léta testování různých řešení ukazují, že právě s nábytek od nich se dá dosáhnout těch nejlepších zkušenosti. Rodinné firmy, kde ještě existuje poctivé řemeslo jsou dnes opravdu tou nejlepší zárukou kvality. Co se týká problematiky toho, kde a co a má být umístěno, je potřeba bohužel říct, že laik bez orientace v tomto oboru velmi často udělá dost chyb, co pak zbytečně dlouhá léta vytvářejí horší pracovní prostředí a snižují efektivitu práce. Ideální je tedy namísto toho, aby si člověk hodiny lámal hlavu nad tím, kde a vůbec co mýt umístěno, využít odborných zkušeností a znalostí od expertů, kteří řešení zařizování pracoven a kanceláří denně.

Základní informace o myHM design

  • Spolehlivá firma s dlouholetou praxí v oboru.
  • Řešení i pro atypickou kancelář nebo netradiční požadavky, realizace i nestandardních kanceláří.
  • Kompletní poradenství ve výběru a ideálního rozmístění nábytku.
  • Služby poskytuje v okolí Liberce, Semil a Pardubic.
  • Standardní součástí řešení je vizualizace a 3D výstup.
  • Odborná montáž a následný servis.