Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

AKTUALITY

arr3Co vše si nevhodným sezením můžeme způsobit? bolesti hlavy, šíje, zad, stlačený žaludek a stehenní svaly, stlačení stehenních žil...

KONTAKT

myHM design, s.r.o.
Záhoří 23
SEMILY
tel: +420 603 701 158
info(a)myhm.cz
IČO: 01978551
DIČ: CZ01978551

Kancelářský nábytek od renomovaných výrobců na míru

Kancelář je pro mnohé druhým nejdůležitějším prostředím ihned po domově. Není se čemu divit, právě v těchto prostorách vyděláváte své peníze, přijímáte klienty a uzavíráte lukrativní obchody. Právě z těchto důvodů je nutné, aby kancelářský nábytek dokonale vystihl vaše individuální potřeby a maximálně korespondoval s praktičností a plnou využitelností. Představme si profesionální tým pod hlavičkou společnosti myHM design, s.r.o., která se specializuje na návrhy kanceláří na míru. Nejen že vám pomůže vybrat kvalitní nábytek od renomovaných výrobců, ale rovněž vytvoří optimální podmínky jak pro přijímání klientů, tak pro vlastní práci.

Spolehlivý návrh kanceláře

Jen málo kdo může říci, že má čas a především zkušenosti, aby si dokázal kancelář navrhnout zcela sám. Možná, že jste se o to pokusili, ovšem výsledek nebude nikdy takový, jako když si na pomoc přizvete odborníky s mnohaletou praxí. Právě proto se svěřte do rukou týmu myHM design, s.r.o., která se v těchto vodách pohybuje již několik let.

Jedná se o spolehlivou a především rychlou firmu s kvalitním zázemím zkušených pracovníků. Dokážou tak vytvořit i atypickou zakázku s maximálním ohledem na vaše potřeby a pracovní zaměření. V ideálních podmínkách se vám navíc bude mnohem lépe pracovat.

Poradenství i odborná montáž

Společnost myHM design, s.r.o. poskytuje i odborné poradenství v rámci výběru vhodného kancelářského nábytku s přihlédnutím na daný prostor kanceláře nebo osobní pracovny. Své služby nabízí v Liberci a v okolí Semil a Pardubic.

Při osobní konzultaci vám bude vyhotoven nezávazný 3D návrh. Jakmile se dohodnete na výběru nábytku a jeho rozložení, společnost vám zajistí odbornou montáž i následný servis.Vytvořte si i vy ideální podmínky pro svou pracovní činnost a investujte do oblasti, kde se to z dlouhodobého hlediska vyplatí.