Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

AKTUALITY

arr3Co vše si nevhodným sezením můžeme způsobit? bolesti hlavy, šíje, zad, stlačený žaludek a stehenní svaly, stlačení stehenních žil...

KONTAKT

myHM design, s.r.o.
Záhoří 23
SEMILY
tel: +420 603 701 158
info(a)myhm.cz
IČO: 01978551
DIČ: CZ01978551

Kancelář by měla být funkční i reprezentativní. A jak vypadá ta vaše?

Chcete pracovat mnohem efektivněji? A zapůsobit na své klienty a obchodní partnery? V tom případě nepodceňujte interiér své kanceláře nebo pracovny. Vysvětlíme vám, na co si dát pozor a na koho se obrátit, pokud vám zařizování interiérů nic neříká.

Proč je vzhled kanceláře důležitý?

Důvodů je hned několik. Ten první je ryze praktický. V útulné kanceláři se vám bude mnohem lépe pracovat. Nevěříte? V tom případě si vzpomeňte, jak se cítíte doma, když pár dní zanedbáte úklid. V dobře zorganizovaných prostorách, které v žádném případě nepřipomínají sklad, se pracuje jedna radost. Dalším důvodem je reprezentativní charakter. I vy jistě přijímáte zákazníky a kolegy a chcete na ně udělat dojem. Jakmile spatří vaši zbrusu novou kancelář, stoupnete v jejich očích.

Nejdůležitější prvky, které tvoří základ kanceláře!

Dopřejte si dostatečně velkou plochu pracovního stolu, množství úložného prostoru na šanony a další věci, bez kterých se neobejdete. Kancelářský nábytek by měl být vkusný a funkční. A v neposlední řadě nezapomeňte ani na kvalitní křeslo. Zaměřte se na komfortní kancelářské židle, které vaší opěrné soustavě poskytnou perfektní zázemí.

Nechte to na profesionálech

Nemáte na zařizování kanceláře čas ani chuť? Není nic jednoduššího, než se obrátit na odborníky s mnohaletou praxí v oboru. Nachází se-li vaše kancelářské prostory v okolí Liberce, Semil a Pardubic, doporučujeme firmu myHM design s.r.o. Poskytuje odborné poradenství ohledně výběru a rozmístění nábytku, vypracuje pro vás vizualizaci s 3D výstupem a postará se i o dopravu a montáž nábytku.

Chcete-li se na kvalitní kancelářský nábytek Liberec podívat hned teď, zamiřte do e-shopu www.kancelarskynabytek.net. Kromě jednotlivých kusů nábytku zde najdete také ukázky vizualizací rozdělených dle cenové kategorie (do 10 – 30 tis. Kč). Vaše nová kancelář bude vypadat jako lusk!