Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

AKTUALITY

arr3Co vše si nevhodným sezením můžeme způsobit? bolesti hlavy, šíje, zad, stlačený žaludek a stehenní svaly, stlačení stehenních žil...

KONTAKT

myHM design, s.r.o.
Záhoří 23
SEMILY
tel: +420 603 701 158
info(a)myhm.cz
IČO: 01978551
DIČ: CZ01978551

Vaše kancelář v rukou odborníků

U kancelářského nábytku je především kladen důraz na funkčnost a moderní design. V kancelářích nebo v domácí pracovně zpravidla trávíme spoustu času, a proto je vhodné si vybírat například kancelářské židle s ohledem na ergonomii.  Sháníte vhodný kancelářský nábytek do Vaší pracovny nebo vybavujete firemní kanceláře? Trh nabízí neskonalé množství typů kancelářského nábytku, kde hraje prim společnost myHM design, s.r.o. Pokud preferujete tým odborníků, který se specializuje na kompletní dodávky kancelářských interiérů a domácích pracoven, tak neváhejte s vyplněním své objednávky. Zajisté oceníte spolehlivost a mnoholetou zkušenost v tomto oboru, atypické zakázky realizují s velkým zaujetím, nechybí erudované poradenství, vizualizace s 3D výstupem, odborná montáž s následným servisem, zaměření prostor v okolí Liberce, Semil a Pardubic.

Stylový kancelářský nábytek Liberec

Česká kvalita - kancelářský nábytek Liberec! Zlaté české ručičky nic nenahradí, proto tato společnost jednoznačně doporučuje kancelářský a sedací nábytek od českých výrobců. A kde se ubírají trendy u tohoto druhu nábytku? Hlavní trend - změna vnímání.  Dnes se moc nehovoří o obyčejných kancelářích, ale o ideálním pracovním prostředí. A proto je především kladen důraz na segmentaci prostoru, vytvářejí se různé pracovní zóny, čili pracovní místa podle jejich zaměření, a pak se volí vhodný kancelářský nábytek. Nechte pracovat profesionály ve svém oboru, a proto jim přenechejte nejen výběr ideálního kancelářského nábytku, ale také návrh kanceláří.

Komfortní kancelářské židle s podhlavníkem

Pohodlné kancelářské židle - zdravé sezení, to je základ. A jak vybrat správnou kancelářskou židli? Přirozeně na jiné židli bude sedět ředitel firmy nebo manažer a na jiných řadoví zaměstnanci.  Kancelářská židle by měla umožnit nastavení několika základních funkcí – výšky sedáku a opěradla. Mechanika je velmi důležitá část každé židle s ohledem na komfortní sezení. Co se potahového materiálu týče, tak pokud možno volíme vzdušný a snadno udržovatelný, přicházíme ke kolečkům, kde tvrdé kolečka se více hodí na koberec a měkké na parkety a tvrdé podlahy.